Studia I Stopnia-Integracja Europejska

  • Centrum:
  • Typ:
    W ciągu tygodnia
  • Miejsce:
  • Rodzaj:
  • Cena:
  • Komentarz:
    Proponujemy kształcenie w systemie niestacjonarnym (zaocznym). Taki system gwarantuje realizację programu, a jednocześnie nie wymaga przerwania pracy zawodowej. Zajęcia na tego rodzaju studiach odbywają się raz w miesiącu - 5 zjazdów w semestrze. W ramach tej specjalności oprócz studiów I stopnia (licencjackich) uczelnia oferuje również studia II stopnia - zakończone uzyskaniem dyplomu magisterskiego.
  • Więcej informacji
Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Akademia Finansów

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Studia I Stopnia-Integracja Europejska - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

  • Tutuł uzyskany
    Licencjat
  • Szczegółowe informacje
    Studia I Stopnia
    Kierunek-Stosunki Międzynarodowe
    Specjalność-Integracja Europejska

    Absolwenci Wydziału będą ekspertami nie tylko w dziedzinie stosunków międzynarodowych, ale także specjalistami od spraw Unii Europejskiej zdolnymi poruszać się zarówno w instytucjach międzynarodowych, jak też pracować na międzynarodowych rynkach finansowych. Dzięki zdobytej specjalności będą mogli podejmować pracę w organach państwa odpowiedzialnych za politykę zagraniczna, integrację Polski z UE, organizacjach między- i pozarządowych, korporacjach międzynarodowych, instytucjach finansowych, firmach eksportowych, placówkach naukowo badawczych, dyplomatycznych, instytucjach kulturalnych, wydawnictwach i środkach masowego przekazu profesjonalnie zajmujących się zagadnieniami międzynarodowej polityki i finansów.

    Nowoczesny program kształcenia przewiduje min. wykłady z bloku przedmiotów specjalistycznych: międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne, prawo wspólnotowe i integracja europejska, Unia Europejska, globalizacja, programy pomocowe Unii Europejskiej, międzynarodowy system walutowy, problemy gospodarcze Unii Europejskiej, wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa UE, wymiar sprawiedliwości i współdziałanie organów sądowych i policyjnych UE, gospodarka budżetowa UE, droga Polski do UE, polityka gospodarcza, prawo międzynarodowe publiczne i prywatne, makroekonomia gospodarki otwartej, zarządzanie finansami międzynarodowymi.

Inne informacje związane z stosunki międzynarodowe

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |